Klíčenky s motivem Jednou stopou Českem

 

Pořiďte si přívěšek na klíče s karabinou s motivem projektu Jednou stopou Českem! Získáte tak nejen hezkou ozdobu, ale může vám i v nouzi pomoci, neboť je vyroben z kvalitní padákové šňůry o průměru 4 mm, délce až 1,5 metru a nosnosti až 250 kg. Jeho rozmotáním získáte např. tkaničky do bot nebo prostředek k fixaci materiálu k motorce.

Klíčenky jsou v barvách červená s čeným páskem a černá s červeným páskem. Dále je možné klíčenky vyrobit ve stejných barvách jako náramky, tedy růžová, zelená olivová, coyote písková, černá a v českých národních barvách (černá s trikolórou).

Cena klíčenky je 170,- Kč

+ 69 Kč poštovné

Vzhledem k poměru ceny klíčenky a poštovného doporučuji se zkusit domluvit na osobní odběr v Praze nebo středočeském kraji, popř. i jinde, když budu na cestách.

PLATBA A DORUČENÍ

Platba je možná pouze předem převodem na účet. Zásilka bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty (cena 69 Kč) nebo je možné se domluvit na osobním předání v Praze či na mých cestách po ČR.
Klíčenky nedržím skladem, proto je nutné počítat s dobou výroby přibližně do dvou týdnů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Objednávka klíčenky

Vaše e-mailová adresa
Pro případ upřesnění objednávky nebo poskytnutí informací o zásilce.
Klikněte na obrázek motivu, který chcete mít na klíčence.
Uveďte POČET
Uveďte POČET
Uveďte POČET
Uveďte POČET
Uveďte POČET
Uveďte POČET
Uveďte POČET
Zde napište, co nám chcete dále sdělit k objednávce.